Chcete prodat vaše současné vozidlo? Výkup aut za hotové je nejlepší variantou, pokud sháníte nový vůz a schází vám dostatek finančních prostředků. Pokud tedy potřebujete nutně hotovost, tato služba vám pomůže k rychlému nabytí peněz v hotovosti. Nemusíte tak čekat, až se prodá váš vůz prostřednictvím inzerátu nebo platit poplatky autobazarům za jeho prodej.

Výkup luxusních aut za hotové

Na internetu naleznete společnosti, které se zabývají vykupováním luxusních vozidel v České republice. Ty vám vyplatí i miliónovou částku, a to na ruku. Mezi vykupované značky se řadí například BMW, Audi, Mercedes, Land Rover, Rolls Royce, Bentley, Lamborghini, Jaguar nebo Volvo. Firmy často za vás vyřídí veškerou dokumentaci a pro váš vůz si přijedou až k vám domů, takže se prakticky nemusíte o nic starat. Pokud byste chtěli vědět, za kolik vaše vozidlo vykoupí, můžete si u nich nechat ocenit váš současný vůz.

Hlavní důvody, proč nabídnout auto pro výkup

Hlavní výhodou je ušetřený čas. Nemusíte čekat týdny či dokonce měsíce, než se prodá váš automobil. Hotovost dostanete okamžitě a nemusíte se zdržovat žádným zbytečným vyřizováním. Nemusíte předvádět vůz případným zájemcům a v případě jeho prodeje se nemusíte obávat, že budete muset řešit nějakou reklamaci. Nabídnout auto pro výkup také můžete v případě, že vám stojí doma a téměř jej nepoužíváte a nechcete za něj platit další pojistku.

Jak obchod probíhá

Po dohodnutí výkupní ceny vašeho auta a sepsání kupní smlouvy obdržíte ihned hotovost, nebo si můžete peníze nechat převést na určený bankovní účet. Tím končí vaše veškeré starosti s vaším starým vozidlem. Firmy za vás vyřídí veškeré administrativní formality na základě plné moci, a to zdarma.

Potřebné doklady

K uskutečnění obchodu budete potřebovat technický průkaz vašeho vozidla, osvědčení o technickém průkazu, emisní kartu, osobní doklady (dva doklady totožnosti), fyzická osoba navíc – živnostenský list, právnická osoba navíc – výpis z obchodního rejstříku a přítomnost osob, které jednají za firmu.

Jestliže tedy spěcháte na prodej vašeho stávajícího vozidla, výkup aut za hotové je pro vás nejlepší variantou. Peníze získáte hotově a okamžitě a nemusíte čekat, než se prodá vaše vozidlo v autobazaru, případně než se ozve zájemce na váš inzerát. Navíc veškeré vyřízení formalit za vás provedou specializované firmy, se kterými si dohodnete veškeré podrobnosti prodeje.

Další články z rubriky

Štítky: , , , , ,
  1. kouřimová says:

    chci prodát auto Fiat DobloCargo Combi1,4 benzin, rok výroby 2006, benzin, první maj.,nehav. Prosím o sdělení za kolik je možné u Vás uato za hotové prodat. Předem děkujem

  2. Tareq says:

    Dobrý den,
    Chci prodát auto Land Rover . objem 2,179 Nafta, rok výroby 2007, druhý majitel, v perfektném stavu, Barva Zlata-Metal, počet najet. kilometrů 134000, 4×4, Manual, Kůže, Navigace, Aut. klimatizace , Park. senzory, Vyhřívání sedaček.

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.