Automobilka Toyota se pro letošní rok vytasila s novým modelem svého oblíbeného SUV, kterým je Toyota RAV 4. Atraktivita a elegance zabalená do uceleného balíčku, k němuž patří i nový hybridní motor ve výbavě. Zaleží však na vás, čemu dáte přednost.

Pojďme se ale v našem článku zaměřit na jediné. Tím je Toyota RAV 4 – recenze toho nejdůležitějšího, co byste o tomto prémiovém voze měli vědět.

Přednosti vozu Toyota RAV 4

Ač jde o středně veliké SUV, jež obvykle trpí malým zavazadlovým prostorem, zde je tomu jinak. Dostane se vám objemu až 547 litrů, elektricky ovládaných pátých dveří a kvalitního provedení této části automobilu. Nic vám tedy nebrání v dlouhých výletech s početnější posádkou.

Zmínit je třeba i sílu námi prezentovaného hybridního motoru, který ohromuje neuvěřitelným výkonem 197 koní. To vše v kombinaci s více, než zajímavou spotřebou jen 4,9 litrů na 100 km.

K automobilu si lze samozřejmě dokoupit hned několik paketů a přizpůsobit výsledný vzhled k obrazu svému.

Jízdní vlastnosti automobilu

Toyota RAV 4 – recenze každopádně není jen o výše uvedených prvcích, ale také o nezaměnitelném pocitu z jízdy. Dynamický přesun s jednoho místa na druhé ve vás zanechá velice silné dojmy, jež jsou spojeny s kultivovanou atmosférou, tichým interiérem, kvalitních exteriérem a se spoustou novodobých technologií.

Bi-LED světlomety, originální optická signatura, prvotřídní litá kola a celková robustnost. Pokud k tomu připočtete ještě elegantní vnitřní prostor s praktickým rozložením všech prvků, pak není co řešit.

Kolika stojí nová Toyota RAV 4?

Jestliže se budete držet základní výbavy, která je mimochodem dosti zajímavá a pro normálního řidiče naprosto dostačující, počáteční náklady se budou pohybovat od 594 900 Kč. S každou další exkluzivní výbavou si samozřejmě připravte finance navíc.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.