Jste podnikatel a říkáte si, že nová dodávka je přesně to, co vaše firma potřebuje, ale nechcete za ni platit majlant? Zároveň chcete, aby dodávka splňovala i určité kvalitativní parametry? Můžete si koupit zbrusu nový vůz, který je spolehlivý, ale jeho cena je poměrně vysoká. Nebo můžete sáhnout po užitkovém vozu z bazaru. U autobazarů jsou však značné rozdíly v kvalitě, proto je třeba vybrat takový, kde vám neprodají starou nabouranou ojetinu se stočenými tachometry.

Spolehlivý bazar užitkových vozů

Existují však i bazary, které se tímto způsobem ke svým zákazníkům nechovají. Prodávají již použité nebo zánovní vozy, ale ve stavu, který není o moc horší než u nového vozu. V Praze je to například prověřený bazar Auto Gruber. Prodávanými artikly tohoto bazaru jsou dodávky, ostatní užitkové vozy, ale i osobní automobily. Firma je na trhu již od roku 1992 a za tu dobu si již vytvořila síť pravidelných zákazníků oceňující především její spolehlivost a dobré ceny prodávaných vozů.

Dodávka                                                 Ukázka jednoho z užitkových vozů v nabídce firmy.

Zákazník na prvním místě

Férový přístup k zákazníkům není v případě Auto Gruber jen věc, kterou by si bazar napsal na své webové stránky, nýbrž něco, co autobazar uskutečňuje na denní bázi. Všechny vozy jsou před prodejem důkladně prověřeny, například jestli nejsou kradené, nebo nemají stočené tachometry. Důkazem toho je i fakt, že společnost poskytuje 100 % záruku na původ zboží. Kromě toho pomůže zákazníkovi se všemi právními procedurami spojenými s nákupem nového vozidla, ať už je to užitkový vůz (dodávka), nebo osobní automobil.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.