Internetový portál mobile.de není třeba komukoliv zdlouhavě představovat. Především motoristé moc dobře vědí, že jde o jeden z největších evropských projektů svého druhu, prostřednictvím něhož lze zakoupit nové či ojeté vozidlo z různých států Evropy.

Přes milion použitých automobilů je inzerováno se spoustou důležitých údajů. Mnoho let tento server fungoval jen ve svém rodném jazyce, jímž je němčina. K angličtině však přibyla i naše mateřská řeč. Ano, dnes je mobile.de v češtině a tak se otevírají dveře k automobilům i těm, jež nejsou jazykově dostatečně vybaveni.

Co přináší portál mobile.de?

Vyhledávat můžete ve čtyřech hlavních kategoriích. Jsou to osobní automobily, dodávky, motocykly a obytné vozy. Abyste se nemuseli prodírat stovkami podobných inzerátů, když víte, co hledáte, je jasnou volbou „rozšířené vyhledávání“.

Prostřednictvím tohoto prvku se podstatně rychleji dopracujete k tíženému výsledku. Mobile.de v češtině vám potřebných kritérií přináší více, než dost.

  • Základní výbava
  • Typ vozu
  • Podrobnosti a vybavení
  • Regionální umístění
  • Exteriérové prvky a barva

Co vám napoví inzerát o voze?

Díky tomu, že je mobile.de v češtině, tak téměř všechno. Naprostým základem jsou technické parametry vozidla, včetně těch dalších, rozšířených. Spousta inzerentů přikládá i podrobnější popis, z něhož si budoucí kupec udělá také určitou představu o svém budoucím voze.

V neposlední řadě je to přemíra fotografií z nejrůznějších úhlů. Nežli se vydáte do zahraničí pro svůj vysněný vůz v perfektním stavu, víte dopředu, jak vypadá. Nakonec je to i cena uvedená jak v EUR, tak v české měně.

Navštivte mobile.de v češtině a dopřejte si pestré a stále aktualizované databáze ojetých vozidel. Vyhledávejte na zahraničních trzích, kde mají daná auta podstatně lepší technický stav, než ta provozovaná na našich silnicích.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.