Uvažujete o pořízení nového či ojetého automobilu? Nemáte důvěru v tuzemské prodejce, mezi nimiž se šíří nejrůznější praktiky z hlediska stáčení kilometrů, falšování servisních knih a mnohé další? V takovém případě se oprostěte od běžného standardu a vydejte se daleko lepší a zajímavější cestou.

Tu představuje dovoz aut ze Švýcarska, který je mezi potenciálními kupci stále populárnější a vyhledávanější. Mohou za to nejenom příjemné pořizovací náklady, ale hlavně celkový stav motorového vozidla, jež se s automobily z Česka nedá téměř vůbec srovnat.

V čem jsou lepší auta ze Švýcarska?

Dovoz aut ze Švýcarska

Tamní řidiči o své vozy pečují s naprostou grácií, minimálně o poznání lépe, než je zvykem u nás. Ať už se zaměříte na libovolnou značku a model, povětšinou si s novým automobilem odvážíte i plnohodnotně vyplněnou servisní knihu, lepší vnitřní výbavu a skutečný počet najetých kilometrů.

Dovoz aut ze Švýcarska je zajímavý také v tom, že spousta vozidel jezdí celoročně po kvalitních silnicích, kde nedochází k poničení nejrůznějších částí podvozku tak, jako je tomu u nás.

Administrativa a náklady

I tento model nákupu samozřejmě přináší určitá negativa, jež jsou však zcela relativní. Je naprosto zřejmé, že musíte počítat s výdaji za cestu. Buď vás tam někdo doveze, nebo využijete odtahové služby a necháte si vůz přivézt. To je ale dražší záležitost.

Myslet byste měli i na příslušnou administrativu, jíž vám mohou stěžovat jazykové bariéry. Možná i proto se někdy vyplatí, objednat si dovoz aut ze Švýcarska jako službu. V lepším případě budete mít známého, který vše potřebné vyřídí za vás.

Navštivte populární bazarové servery ve Švýcarsku a důkladně si promyslete, zda je lepší koupit vozidlo zde nebo si dát tu práci a vyrazit do země vzdálené. Po několika kilometrech jízdy byste svého rozhodnutí mohli litovat, proto pečlivě zvažujte.

Další články z rubriky

Štítky: , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.