Dacia Dokker je poměrně oblíbeným modelem této automobilky. Osobní dodávka menšího typu, která poslouží nejenom pro přepravu rodinných příslušníků, v omezené míře je vhodná i pro přesun pracovních materiálů. Právě díky tomu je oblíbeným vozem u mnohých řemeslníků.

Pakliže uvažujete o koupi tohoto dopravního prostředku, určitě vás bude zajímat téma Dacia Dokker – nejčastější závady. Případné poruchy, o nichž je lepší vědět s patřičným předstihem, abyste posléze nebyli překvapeni. Nedostatky, jež se samozřejmě mohou ukázat a nemusí.

Dacia Dokker – recenze

Dacia DokkerNejvíce zbystřete při nákupu naftového motoru. U něj se čas od času projeví, že při nesprávném používání a nevhodném stylu jízdy dochází k předčasnému opotřebení turba. Tento fakt platí dvojnásob, pakliže se vydáte cestou ojetého vozu a nikoliv toho nového.

Dacia Dokker – nejčastější závady pochází také z dalšího segmentu automobilu, jímž je převodovka. V tomto směru nejde ani tak o celkovou výdrž a životnost, jako spíše o opožděné reakce, na něž si řidič zvykne během dosti krátkého času.

V neposlední řadě je to i koroze. Tu si však pohlídejte hlavně při koupi starých modelů, které tímto neduhem mohly trpět. Nové varianty mají na korozi ještě dostatek času a je pravděpodobné, že než se ukáží, vozidlo prodáte někomu jinému.

Dacia Dokker – testy

Zaměříte-li na skutečné recenze majitelů těchto vozů, zjistíte, že kromě výše zmíněného jde o velice spolehlivý a robustní vůz. Dacia Dokker – nejčastější závady je třeba sledovat a v pravý čas se jim vyvarovat. Posléze se budete těšit jen z příjemných kladů.

Mezi nimi lze jmenovat určitě přepravní kapacitu, bezkonkurenční cenu, pohodlí, praktické asymetrické dělení sedadel nebo přiměřený výkon. To všechno jsou výhody, jež vás přesvědčí o správné volbě a koupi.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.