Uvažujete nad obměnou svého domácího či firemního vozového parku? Máte zálusk na kvalitní ojetinu v dobrém technickém stavu a za přiměřenou finanční sumu? Potom se řadíte mezi stovky dalších, kteří své štěstí zkouší hledat na tuzemském trhu. Nutno podotknout, že tento způsob není zrovna ideální volbou.

Daleko více jsou v kurzu autobazary v Rakousku. Na první pohled může mnohé potenciální kupce odrazovat určitá vzdálenost či jazyková bariéra, věřte však, že se o tomto nákupu vyplatí uvažovat, ba dokonce jej zrealizovat. Proč? Na to vám odpovíme v několika následujících řádcích.

Vozy v dobrém technickém stavu

Je to již dlouhodobě zažité pravidlo, že Němci a Rakušáci věnují svým vozidlům daleko lepší péči, nežli Češi. Je to do značné míry způsobeno i finanční stránkou věci. Vozidla z Rakouska jsou servisována v autorizovaných servisech, nikoliv někde v domácích garážích.

Druhým zásadním faktorem je kvalita silnic a velké množství dálnic, po nichž se většina vozů prohání. Máte jistotu, že automobily desítky tisíc kilometrů netrpěli tak, jako kdyby jezdili u nás. I to hovoří ve prospěch nabídek, jimiž se honosí autobazary v Rakousku.

Nechte si automobil přivézt

Autobazary v Rakousku

Rozhodnete-li se pro nákup takového dopravního prostředku, jsou tu dvě varianty řešení.

  • Dovoz automobilu svépomocí
  • Dovoz prostřednictvím firmy

Pakliže nevládnete cizímu jazyku a nemáte povědomí o všech potřebných náležitostech spojených s tímto procesem, je nákup přes externí subjekt naprosto ideální volbou.

Sami se v pohodlí domova zaměříte na autobazary v Rakousku, které vás zajímají, vyberete si svého adepta a vyšlete pro něj odpovídajícího odborníka, popřípadě jede s ním. Služba, jež je samozřejmě spjata s určitým poplatkem, na druhou stranu máte jistotu, že nešlápnete vedle. Zárukou vám mimochodem bude i skutečný stav najetých kilometrů.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.